OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Żabka

7 sierpnia 2019

Żabka to kociak bardzo nieśmiały, ale jednocześnie bardzo potrzebujący kontaktu z człowiekiem… Wtula się mocno, mruczy przy tym i już nie chce wracać z powrotem do klatki, co łamie nam serce na milion kawałków. Jest bardzo grzeczna i spokojna. Ma ok. 3 miesiące. Pokochaj tą wspaniałą, pełną miłości i dobroci koteczkę.

Tel. kontakt. w sprawie adopcji: 692-877-699 lub 518-658-154

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Żabka” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem .

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ