OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Munio

5 czerwca 2018

Adoptowany przez wspaniałą rodzinę z Kęt. Dziękujemy!

Munio, zbyt wcześnie oderwany od matki, znaleziony wraz z trójką innych kociąt w worku na kartofle. Ktoś pozbył się problemu, komuś teraz żyje się lepiej. Za to Muniowi żyje się ciężko. Jest zbyt mały, zbyt nieporadny żeby już teraz stawiać czoła okrutnemu życiu, na jakie skazał go jego „opiekun”. Munio dopiero uczy się samodzielności. Je (a raczej ssie) mokrą karmę i samodzielnie pije mleczko (specjalne mleko zastępcze dla kociąt). Czasem jeszcze zachwieje się nad miską, wpadnie noskiem w jedzenie i trzeba go umyć. Opieka nad takim malcem to wyzwanie, schronisko to nie miejsce dla Munia. Szukamy dla niego odpowiedzialnego opiekuna, który zapewni malcowi odpowiednie warunki, nakarmi, ogrzeje, umyje – po prostu zastąpi mu matkę.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kocur
Wiek; ur 04.2018
Rasa; europejska
Odrobaczenie/odpchlenie; tak
Szczepienie; nie
Sterylizacja/kastracja; nie

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Munia” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.