OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Mrotek

27 lipca 2019

Mrotek trafił do nas wygłodzony i chory. Ludzie przejeżdżali obok niego, a on nawet nie mógł zapłakać. Nic nie widział, bo ropa zakleiła mu oczka… On po prostu umierał. Miłość i opieka najlepsza, na jaką nas stać spowodowały,  że Mrotek wyzdrowiał. Kociaczek bardzo wiele się wycierpiał i mamy nadzieję, że szybko znajdzie się dla niego wspaniały domek.

Tel. kontakt. w sprawie adopcji: 692-877-699 lub 518-658-154

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Mrotek” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem .

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ