OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Misia

11 grudnia 2022

Misia to mocno doświadczone przez życie koteczka. Przez wiele lat żyła na ulicy. Mimo wszystko, na swój sposób czuła się szczęśliwa – miała swoje miejsce do spania, ludzi, którzy ją dokarmiali i świat, który znała. Niestety przez ludzi musiała opuścić do miejsca i trafiła do schroniska. Serce pękło jej na milion kawałków. Tylko ciepły dom i kochający człowiek są w stanie to naprawić. Dlatego pilnie poszukujemy nowego miejsca dla koteczki, takiego który stanie się dla niej azylem na całe życie.

Telefon w sprawie adopcji: 692 877 699 kontakt w godz. 8-16, gdybyśmy nie odebrali prosimy o wiadomość SMS „adopcja Misia”

Warunkiem adopcji w przypadku mieszkania w bloku są osiatkowane okna.

płeć: samica
wiek: ur.ok. 2017 r.
odrobaczenie: tak
kastracja/sterylizacja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/