OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Misia

15 sierpnia 2019

Misia zaufała człowiekowi, bo karmił, czasem pogłaskał, nie wymagała więcej i była wdzięczna za to, co było jej dane. Zły los niestety zabrał jej człowieka, a piękna Misia nie może zrozumieć dlaczego jej życie tak bardzo się zmieniło. Niezwykłej urody pasiasta kicia poszukuje cierpliwych i dobrych ludzi, którzy ogromem miłości zbudują na nowo jej poczucie bezpieczeństwa i zaufanie. Kotka jest odrobinę wycofana, ale nie ma w niej cienia agresji.

płeć: kotka
wiek: ur. ok. 2017r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: wkrótce

Tel.kontakt. w sprawie adopcji: 692-877-699 lub 518-658-154

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Misia” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ