OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Mia

19 września 2019

Kwintesencja psa w psie… Wierna, delikatna, kochająca, dobra, grzeczna. Mia to wspaniała sunia, która zrobi wszystko za miłość ze strony człowieka. Jej życie było koszmarem… Patrzyła, jak jej opiekunka zabija jej dzieci o ścianę i wyrzuca do kosza. Mia wyciągała swoje martwe dzieci i mocno tuliła, mając nadzieję, że jeszcze żyją. Sunia jest bardzo smutna. Z niecierpliwością oczekuje spaceru i spotkania z człowiekiem… Podchodzi wtedy nieśmiało, delikatnie podstawia główkę i zapewne zastanawia się wtedy, czy już wszystko będzie dobrze… Mia to jeszcze młoda sunia, która może jeszcze poznać piękno świata i człowieka. Mamy nadzieję, że po traumie, jaką przeżyła, nie będzie musiała długo czekać na swojego człowieka.

płeć: samica
wiek: ur.ok.2015r.
odrobaczenie: tak
kastracja/sterylizacja: wkrótce
szczepienia: tak
chipowanie: tak
waga: około 15 kg

Kontakt: 692-877-699, 880-289-576, 696-321-132

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać prosimy o sms „adopcja Mia” i na pewno oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ