OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Maniuś

8 września 2019

 

Manius został adoptowany, dziękujemy.

Maniuś to 5 miesięczny, bardzo spokojny i grzeczny kocurek. Właściwie to większość dnia leży na kocyku. Bez problemu dogaduje się z innymi kotami. Na pewno w nowym domku będzie potrzebował troszkę czasu, by się zaklimatyzować. Gdy zaczyna się go głaskać, to szybciutko pokazuje brzuszek i czeka na więcej czułości… Jest po prostu wspaniałym kociakiem.

Tel.kontakt. w sprawie adopcji: 692-877-699 lub 518-658-154

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Maniuś” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ