OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Malwa

14 października 2018

Koteczka Malwa trafiła do schroniska razem ze swoimi dziećmi. Jest niesamowicie milusim kotem, który uwielbia się tulić, łasić i potrzebuje atencji człowieka. Gdy się do niej podejdzie, od razu zaczyna głośno mruczeć patrząc swoimi cudownymi zielonymi oczkami. Może znajdzie się dla niej kawałek miejsca w Waszym sercu? Malwa potrzebuje choćby trochę miłości. I domu, którego nigdy nie miała.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: samica
wiek: ur. ok. 2016r
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
sterylizacja / kastracja: tak
Tel. w sprawie adopcji: 579-634-187

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Malwa” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość. Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.