OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Luna

25 lutego 2020

Luna to kilkuletnia kotka, która została oddana z dnia na dzień przez swoich właścicieli… Złamali kici serce i spowodowali, że przez kilka miesięcy zupełnie nie ufała ludziom i chowała się przed całym światem. Dopiero teraz widać, że kotka jest bardzo kochana i wdzięczna. Z chęcią przychodzi się przytulać, jednak nie jest nachalna. Luna potrzebuje spokojnego domu, w którym w końcu poczuje się bezpieczna i kochana.

płeć: kotka
wiek: ur. ok. 2017r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: tak

Tel.kontakt. w sprawie adopcji: 692-877-699 lub 518-658-154

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Luna” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ