OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Loki

24 września 2018

Loki trafił do nas wraz ze swoją siostrzyczką Lizą. W nowym domku będzie on potrzebował czasu i miłości. Nie przepada za głaskami, ale wzięty na na kolana oddaje swoje serduszko człowiekowi. Czy ktoś popatrzy sercem i poświeci kilka dni, by zyskać prawdziwego przyjaciela?

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: samiec
wiek: ur. 05.2018r.

rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: nie

Tel. w sprawie adopcji: 579-634-187

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Loki” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość. Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.