OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Lisek

13 lipca 2017

Adoptowany przez sympatyczną rodzinę z Libiąża. Dziękujemy!

Lisek został prawdopodobnie porzucony. Bardzo długo się błąkał i strach przed ponownym skrzywdzeniem przez człowieka, nie pozwalał mu się do nas zbliżyć. Gdy tylko udało się go złapać, okazało się, że Lisek to niesamowity miziak. Uwielbia głaski szczególnie po brzuszku. Jest bardzo grzeczny 🙂

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kocurek

Wiek; ur 05.2017

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie;tak

Szczepienie; tak

Sterylizacja/kastracja;tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Liska” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.