OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Linda

26 maja 2018

Linda to wspaniała kotka, bardzo łaknąca kontaktu z człowiekiem. Domaga się głasków, przewraca się na brzuszek i zachęca do miziania. Kotka została znaleziona na ulicy i przygarniętą przez pewna panią, jednak po krótkim czasie okazało się, że Linda nie dogaduje się z pozostałymi kotami tej pani. Musiała więc trafić do schroniska. Szukamy dla kici domu bez innych kotów. Linda jest kotka dominującą i nie toleruje obecności konkurencji 😉 Musi mieć swojego opiekuna tylko dla siebie.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kotka
wiek: ur. ok 2015r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 789-453-847 lub 518-658-154

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Lindy” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.