OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Lilka

14 września 2016

Adoptowana przez wspaniałą panią ze Starej Wsi. Dziękujemy!

Lilka przyszła na świat na działkach pracowniczych. Kiedy Lileczka do nas trafiła, miała na szyi ogromny ropień, nie była w stanie chodzić, przelewała się przez ręce 🙁 Lekarze dali jej kilka dni, które miały przesądzić, czy „niechodzenie” jest wynikiem posiadanego ropnia czy wady genetycznej. Troszkę się kotce polepszyło, ale po kliku dniach pojawiła się gorączka i kotka przestała całkiem wstawać. Zamieszkała w domu tymczasowym, ale nie było żadnej poprawy i kiedy zaczęliśmy myśleć o eutanazji, zdarzył się cud 🙂 Lila chyba usłyszała, co się święci … wstała na nóżki i chwiejnym krokiem pomaszerowała do klatki!
Koteczka ma problemy neurologiczne, nie chodzi normalnie, nóżki „załamują”się jej do środka, ma problemy z koordynacją, ale czy to powód, żeby jej nie pokochać, żeby nie dać jej szansy na prawdziwy dom i swojego własnego człowieka? Zwłaszcza, że kicia ma cudowny charakter, jest bardzo kochana, wzięta na ręce całkowicie się poddaje, jest wpatrzona w człowieka. Kto pokocha tę cudną kicię?

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kotka
wiek: ur. ok 15.05.2016
umaszczenie: biało-czarna
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienie: tak
sterylizacja / kastracja: nie

Przebywa:w domu tymczasowym

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Lilki” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.