OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Lili

1 października 2011

Lilunia ma domek!!! 🙂
Lili to jedna z pięciu piesków zabranych z ruin starych zabudowań OZDN w Oświęcimiu. Suczka przez lata tam żyła, mnożyła się, a jej szczeniaki z miotów w większości umierały z zimna i głodu. Niestety nie zdążyliśmy też uratować jej ostatnich szczeniąt. Nie znaleźliśmy ich nigdzie i wszystko wskazuje na to, że musiały nie przetrwać nawet nocy:( Psina bardzo przeżyła to co ją spotkało.., strata młodych, zmiana miejsca, schronisko, szczekające obce psy..:( Dobrze, że udało się złapać pozostałą czwórkę w tym dwa podrostki – prawdopodobnie jej szczeniaki z wcześniejszego miotu. Wszystkie razem czuły się raźniej i bezpieczniej. Trudno było przełamać w niej lęk. Po roku Lili wraz z Milankiem i Romą witały nas z machającymi ogonkami i chętnie wychodziły razem na spacer. Jednak Milanek znalazł dom, a kilka miesięcy później domek znalazła też Romunia i Lili została już całkiem sama:( Bardzo przeżyła odejście swojej przyjaciółki Romy. Znowu bywa, że jest lękliwa i każdy nagły ruch budzi w niej strach:( Kiedyś na spacerze wywinęła się ze smyczy ale zamiast uciekać przed siebie , Lili uciekła do..schroniska:) Sama wchodzi do boksu jak do swojego domu. Tylko, że .. to nie jest dom:( Jest przyjazna, nie ma w niej agresji,a skoro żyła w stadzie, to chyba może „dogadać” się z każdym pieskiem – obecnie przebywa z dwoma innymi pieskami ale widać , że wciąż tęskni za Romą:(  Szukamy dla Lili kogoś, kto ją pokocha i da bezpieczne schronienie. W tym przypadku najlepiej byłoby gdyby trafiła do domu z dobrym ogrodzeniem. Pomyślcie o niej, jest naprawdę słodka i kochana..

Wirtualna adopcja objęta przez Zespół Szkół Nr 3 – Publiczne Gimnazjum Nr 3 w Chrzanowie im. Króla Władysława Jagiełły w Chrzanowie.

płeć: suczka

wiek: ur.ok2008r.

rasa: mix

miasto: Oświęcim

sterylizacja: tak

szczepienia: tak

odrobaczanie: tak

waga: około 15 kg

Potencjalny opiekun, adoptujący psa może skorzystać z bezpłatnego spotkania z dogoterapeutą i instruktorem szkolenia psów- Dariuszem Czyżyckim, który chętnie udzieli porad odnośnie adaptacji, szkolenia i zachowań psa.

Tel.kontaktowe w sprawie adopcji:
698 – 024 – 633 ;   691-485-682 W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Lili” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Informacje adopcyjne:

Informacje Adopcyjne