OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Leonidas

29 października 2018

Leonidas został adoptowany

Leonidas jest kocurkiem, który uwielbia się bawić. Jest pełen energii i ciekawski świata, a przede wszystkim człowieka. Pragnie zwrócić na siebie uwagę pomiałkując, a gdy ją dostanie, głośno mruczy i przewraca się na plecy domagając się głaskania. Taki kot wręcz nie może być w schronisku. To idealny towarzysz na zimne wieczory, które niedługo nadejdą. Na pewno umili życie temu, kto się na niego zdecyduje.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kocurek
wiek: 5 miesięcy
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: nie
sterylizacja / kastracja: nie

Tel. w sprawie adopcji: 579-634-187

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Leonidas” i oddzwonimy ,gdy tylko będziemy mieć taką możliwość. Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.