OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Lena

21 czerwca 2018

Lena i Luna, siostry ksero 🙂 Dwie niesamowitej urody koteczki porzucone na leśnej ścieżce, skazane na śmierć. Na szczęście zostały w porę zauważone i uratowane. Teraz są bezpieczne ale do pełni szczęścia brakuje domku. Mała klatka to nie miejsce dla takich maluszków. Byłoby cudownie gdyby mogły zamieszkać w jednym domku, ale nie jest to warunek konieczny. Najważniejsze, żeby każda kicia trafiła do kochającej rodziny.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kotka
Wiek; ur 03.2018
Rasa; europejska
Odrobaczenie/odpchlenie; tak
Szczepienie; tak
Sterylizacja/kastracja; nie

Tel w sprawie adopcji: 694-729-784 lub 784-366-841

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Lena” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.