OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Łatka

7 czerwca 2020

Łatka szuka odpowiedzialnego i kochającego domu. Chcemy, by jej adopcja była całkowicie przemyślana, a nie pokierowana urokiem suni, czy jej rasą. Łatka to piękna sunia, ale równie problematyczna zdrowotnie. To pies z atopowym zapaleniem skóry. Jest alergikiem, który wymaga nie tylko specjalistycznej karmy, ale również podawania kosztownym leków (apoquel) oraz częstych wizyt w lecznicy. Prosimy, aby całkowicie przemyśleć jej adopcję i być świadomym kosztów związanych z jej utrzymaniem.

Łatka jest bardzo grzeczna, kochana i spokojna. Uwielbia spędzać czas z człowiekiem.

płeć: samica
wiek: około 4 lata
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 5 kg

Kontakt: 692-877-699

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Łatka ” i oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ