OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Latifa

6 lipca 2017

Latifa to piękna czarnulka, która już dosyć długo czeka na nowy dom. Jest bardzo ciekawska i grzeczna. Uwielbia bawić sie z człowiekiem oraz tulić. Latifa trafiła do schroniska z niedowładem ogonka. Niestety powoduje to u niej problemy z trzymaniem potrzeb fizjologicznych. Czasem zdarzy się, że kicia poplami kocyk na którym śpi. Zdajemy sobie sprawę, że taka przypadłość czyni z niej kota „nieadopcyjnego” jednak nadzieja umiera ostatnia. Może znajdzie się ktoś, kto mógłby zaoferować Latifie chociażby ocieplany garaż z możliwością wychodzenia na dwór? Latifa jest naprawdę bardzo kochanym kociakiem, który zasługuje na wspaniały dom. Serdecznie zapraszamy do schroniska.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Jeśli chcesz pomóc Latifie, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć jej pod swój dach, możesz adoptować ją wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb Latifki przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku – głasiać, bawić się, a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom. Koszt wirtualnej adopcji kota to 30zł miesięcznie.
Więcej informacji na temat wirtualnej adopcji znajdziesz tutaj

Wirtualna adopcja – anonimowy opiekun. Dziękujemy!

Płeć; kotka
Wiek; ur 05.2017
Rasa; europejska
Odrobaczenie/odpchlenie; tak
Szczepienie; tak
Sterylizacja/kastracja; tak

Tel w sprawie adopcji: 789-453-847 lub 518-658-154

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Latiny” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.