OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Lala

10 sierpnia 2017

Adoptowana przez cudowną panią z Chrzanowa. Dziękujemy!

NAJLEPSZY DOM NA ŚWIECIE POSZUKIWANY OD ZARAZ! 

Lalunia to (nie)zwykła koteczka, o takim samym umaszczeniu jak tysiące innych kociaków. Zwykłe buro-białe na które mało kiedy ktoś zwraca uwagę 

Lalunia od ponad miesiąca jest niezauważalna. Natura nie obdarzyła jej nadzywyczajną urodą, a człowiek sprawił, że Lalunia dość szybko stała się bezdomna. Ta kochana koteczka dopiero uczy się kontaktu z człowiekiem. Dopiero uczy się czym jest zabawa i głaski. Powolutku zaczyna nam ufać i małymi kroczkami wychodzi ze swojego ukochanego pudełeczka, w którym chowa wszystkie smutki. Czy taki zwykły kociak jest skazany na dorastanie w schronisku ? Czy może ktoś popatrzy na Lalunie całym swoim sercem i dostrzeże w niej wyjątkowego kota? Bardzo na to liczymy. Dowieziemy Lalunie, gdzie będzie trzeba.

 

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kotka

Wiek; ur 07.2017

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie;tak

Szczepienie; nie

Sterylizacja/kastracja;nie

 

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu

, prosimy o sms z treścią ” adopcja Lali” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość

.