OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Kubuś

10 września 2017

Adoptowany przez wspaniałą rodzinę z Jawiszowic. Dziękujemy!

Nieprawdopodobnie łagodny i grzeczny kocurek. Kubusia nie da się nie kochać. Kocurek trafił do nas z wielkim paskudnym ropniem na barku. Kubuś pozwolił go sobie wyczyścić bez najmniejszego sprzeciwu. Pomimo bólu jaki odczuwał, oddał się z ufnością w ręce pani weterynarz, bez wyrywania się, bez obronnego bicia pazurkami. Kubuś po prostu kocha ludzi i bezgranicznie im ufa, pomimo tego, że człowiek go zawiódł, porzucił. Kocurek będzie wiernym przyjacielem swojego nowego opiekuna, pocieszy w smutku, utuli mruczeniem do snu. Nie pozwólmy, żeby tak wspaniały kot spędził resztę życia w schronisku.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć; kocur
wiek; ur. ok. 2007r.
rasa; europejska
odrobaczenie /odpchlenie; tak
szczepienie; tak
sterylizacja/kastracja; tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Kubuś” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.