OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Ksenia

27 października 2019

Ksenia to wspaniałej urody koteczka, która jednocześnie ma cudowny charakter. Delikatna, grzeczna i kochająca człowieka. Zupełnie nienachalna, spokojnie czeka, aż człowiek do niej przyjdzie i podaruje czułość i miłość. Do tej pory nie miała łatwego życia, więc mamy nadzieję, że bardzo szybko ktoś ją pokocha i przygarnie pod swój dach. Kicia ma 3 lata.

płeć: kotka
wiek: ur. ok. 2016 r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: tak

Tel.kontakt. w sprawie adopcji: 692-877-699 lub 518-658-154

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Ksenia” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ