OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Rolex

24 stycznia 2018

Adoptowany przez sympatyczną panią z Luszowic. Dziękujemy!

Rolex to bardzo spokojny i grzeczny kocurek. Uwielbia głaski, zawsze czeka na kontakt z człowiekiem. Obserwuje ludzi i gdy tylko zauważy, że ktoś zwrócił na niego uwagę i podąża w jego kierunku, Rolex od razu wstaje, zaczyna wyginać grzbiecik, pomrukiwać i zachęcać do miziania. Jest wspaniałym, kontaktowym kotkiem, który powinien spędzić życie w domciu, u boku swojego pana, a nie w schronisku, gdzie niestety niezbyt często może liczyć na porcję głasków.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

Płeć: kocur
wiek:ur ok 2013
odrobaczenie:tak
sterylizacja: tak
szczepienia: tak

Tel.kontaktowe w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Rolex” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.