OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Klara

16 sierpnia 2017

Adoptowana przez sympatyczną rodzinę z Jankowic. Dziękujemy!

Klara trafiła do schroniska wraz z dwójką swoich dzieci. Kiedy odchowała własne kocięta przygarnęła kolejne dwa maluchy, które potrzebowały zastępczej matki. Wychowała je i odkarmiła, ratując im tym życie. Kiedy maluchy podrosły, Klara stała się dla nich towarzyszką zabaw. Pomimo tego, że jest dorosłą kotką, to nadal ma ochotę psocić jak mały kociak. Być może w przeszłości nie miała okazji, żeby beztrosko się bawić, jej wcześniejsze życie nie było usłane różami.
Wszystkie dzieci Klary znalazły już nowe domki. Teraz kolej na nią. Jej też należy się wspaniały domek z kochającą rodziną. Ten, kto ją adoptuje, zdobędzie najwierniejszą przyjaciółkę. Szukamy dla niej domu z możliwością wychodzenia na dwór.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kotka

Wiek; ur 2014r.

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie;tak

Szczepienie; tak

Sterylizacja/kastracja; tak

 

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Klara ” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

3 4 22 1