OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Klara

22 stycznia 2020

Klara została adoptowana przez rodzinę z Jankowic, dziękujemy. 🙂

 

Klara to około 3 letnia kotka, która została oddana przez swoich właścicieli do schroniska ze względu na to, że nie lubiła sąsiadki… Możemy tylko wyobrazić sobie to co czuje Klara oddana po tylu latach. Kotka ma swój charakter, lubi się głaskać jednak do czasu kiedy ma na to ochotę później sama odchodzi lub postawa jej ciała mówi o tym że ma dość. Będzie na początku potrzebować trochę czasu aby się zaaklimatyzować.

płeć: kocica
wiek: ur. ok. 2017r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
sterylizacja / kastracja: tak

Kontakt w sprawie adopcji: 692-877-699

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Klary” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ