OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Kira

14 kwietnia 2022

Kira to koteczka która trafiła do nas w tragicznym stanie… Niestety niedowidzi. Z tego powodu troszkę się boi, gwałtowne ruchy powodują że może uciec w kąt aby czuć się bezpieczniej jednak w nowym domu bardzo szybko przekona się do człowieka. Kira jest cudownym kotem który w życiu przeszedł już bardzo wiele… Marzy nam się dom w którym będzie mogła przeżyć kolejne lata w spokoju i miłości.

Kira jest młodziutka ma około 2 lat, zostanie wydana wyłącznie do domu jako kot niewychodzący.

płeć: samica
wiek: ur.ok. 2020 r.
odrobaczenie: tak
kastracja/sterylizacja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak

Telefon w sprawie adopcji: 692 877 699 kontakt w godz. 8-16, gdybyśmy nie odebrali prosimy o wiadomość SMS „adopcja Kira”

Wirtualnym opiekunem Kiry jest Pani Sylwia z Brzeszcz, dziękujemy!

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/