OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Karolek

4 maja 2019

Karolek to spokojny, kochany kocurek nastawiony przyjaźnie wobec ludzi oraz innych kotów. Cudowny pieszczoch, cierpliwy i łagodny. Do tej pory wiódł życie kota niczyjego. Ludzie dokarmiali go, głaskali, ale o schronienie i bezpieczeństwo Karolek musiał martwić się sam. Zapewne stoczył niejedną walkę o przetrwanie. Do schroniska trafił z raną na szyi i z poszarpanym futerkiem. Miał na sobie sporo kleszczy, które od razu usunęliśmy, ranę oczyściliśmy, otoczyliśmy Karolka opieką, ale do pełni szczęścia brakuje domku! Karolek jest wspaniałym, w pełni oswojonym miziakiem, który potrzebuje w swoim życiu ludzi. Kto pokocha Karolka?

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!
Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

płeć: kocur
wiek: ur. ok. 2013r.
umaszczenie: czarno-biały
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 692877699

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Karolek” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ