OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Józio

27 maja 2019

Józio – od niego można by się uczyć, jak doceniać każdą chwilę. Józio kocha życie, kocha ludzi, każdy dzień jest dla niego powodem do radości. Patrząc na roześmianą mordkę tego cudnego psa, nikt nawet nie domyśliłby się, jak ciężka jest jego przeszłość. Józio został znaleziony na środku ulicy wiodącej przez las. Akurat w takim miejscu opuściły go siły, po bardzo długiej wędrówce. Łapki odmówiły posłuszeństwa, nie dał rady postawić ani kroku więcej. Padł wycieńczony, oglądając ze strachem mijające go na centymetry samochody. Niewiele brakowało do tragedii. Na szczęście znalazł się Anioł w ludzkiej postaci, który nie przeszedł obojętnie obok Józia. Zdjął pieska z ulicy i przekazał do nas. Piesek był potwornie głodny, spragniony i wycieńczony. Po tym jak napełnił brzuszek zasnął w długi sen, trwający dwa dni.

Teraz Józio cieszy się każdym dniem. Każdy spacerek jest powodem do radości, każda miseczka z jedzeniem, każde przytulanie, każdy przechodzący obok piesek sprawia, że ogonek Józia merda radośnie a buziol niesamowicie się cieszy 🙂 Jest w tym piesku mnóstwo wdzięczności i oddania. Józio uwielbia głaskanie, przytulanie, pcha łepek na kolana i dopomina się o chwilkę pieszczot. Lubi inne pieski, jest do nich nastawiony pozytywnie. Pomimo swojego wieku, Józio jest pełen energii. Gotów jest oddać całe swoje serduszko, jeśli tylko ktoś zechce przyjąć go do swojego domu.

płeć: samiec
wiek: ur. ok 2009
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
kastracja/sterylizacja: wkrótce
chipowanie: tak

waga: około 10 kg

Kontakt: 692-877-699, 880-289-576, 696-321-132

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Józia” i oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

 

Wirtualnym opiekunem Józia jest Pani Klaudia Chmielowska, dziękujemy 🙂