OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Jedlinka

7 czerwca 2020

Jedlinka została adoptowana przez rodzinę spod Wrocławia, dziękujemy. 🙂

 

Jedlinka to 6-letnia sunia w typie owczarka niemieckiego. Bardzo kochana i towarzyska, jednak dosyć nieśmiała. Zupełnie nie potrafi chodzić na smyczy, dlatego wymaga dużo nauki i cierpliwości. Świetnie za to dogaduje się z innymi psami i na pewno łatwiej by jej było, gdyby trafiła do domu, w którym jest już odważny psiak. Osoba, która zdecyduje się na adopcję Jedlinki, musi liczyć się z dolegliwościami związanymi z rasą,  które mogą czekać sunie w przyszłości. Na ten moment do zdrowy, pełen energii psiak 🙂 Przed adopcją na pewno konieczne będą spacery zapoznawcze.

płeć: samica
wiek: ur. ok. 2014 r.

odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 25 kg

Kontakt: 692-877-699

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Jedlinka” i oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ