OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Hiro

16 listopada 2018

Hiro w końcu znalazł swój domek, dziękujemy. 🙂

Hiro – ni to jamnik, ni ratlerek, po prostu pies do kochania. Zabrany z fatalnych warunków, gdzie azylem była stara lodówka, a jedzeniem „na winie”, co się nawinie to zje, nie stracił wiary w człowieka.
Hiro jest wspaniałym psem pełnym charyzmy. Na jego widok kobiety mdleją, a przenikający duszę wzrok, roztopi serce największego twardziela. Pomimo 6 przeżytych wiosenek, ma pełno energii na długi spacer i na obszczekanie kota 🙂
Hiro jest bardzo sympatyczny i kulturalny. Nie skacze na człowieka jak oszalały, tylko delikatnie tyrpie noskiem (do skutku!) w celu wyłudzenia głasków.
W schronisku musi nosić ciepły sweterek, bo jego krótka sierść nie chroni go przed nadchodzącym zimnem. Niestety Hiro nie jest szczęśliwy z tego powodu, więc szybciutko musi trafić do domku, żeby w końcu ściągnąć „pasożyta ” i żeby w pupcie było ciepło 🙂
Jak na dżentelmena przystało, nie przeszkadza mu towarzystwo innych psów (do kotów lubi „gadać ” co może być uciążliwe dla sąsiadów ) ale żeby tradycji stało się zadość, spacerek zapoznawczy odbyć się musi.
Spokojnie może iść do domu ze starszymi dziećmi, latek mu nie ubywa i za maluchem mógłby nie nadążyć.
Daj mu szansę, a na pewno Cię nie zawiedzie! 🙂

 

Wirtualnym opiekunem Hiro jest P. Jolanta Dyląg. ♥ 

Kontakt: 880-289-576 ,692-877-699, 696-321-132
W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Hiro” i oddzwonimy w wolnej chwili.