OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Hera

11 września 2018

Znalazła cudowny domek 🙂 Dziękujemy

Kilka miesięcy trwała walka o życie Hery. Trafiła do nas skrajnie wychudzona – wyczuwalne żebra, miednica i kręgosłup. Nie mogła ustać nawet na łapkach. Każdy dotyk sprawiał jej ogromny ból. I dodatkowo połamana łapka. Walczyliśmy i mamy nadzieję, że nie przegramy. Bo teraz przed nami najcięższa walka …. WALKA O DOM…
Hera przeszła kilka operacji, niestety jej łapki nie udało się uratować  Od kilku miesięcy karmiona jest karmą hepatic, bo przez duże wychudzenie jej wątroba była w kiepskim stanie. Ale w tym wszystkim Hera to wspaniała kotka. Spokojna, łagoda i towarzyska. Jak tylko wchodzi się do boksu, ona patrzy tymi swoimi pięknymi oczkami i zastanawia się, czy to Ty… czy to Ciebie może pokochać?
12-letni kot bez łapki ma minimalne szanse na adopcje. Właściwie te szanse są zerowe. Ale nie pozwolimy jej umrzeć w schronisku. Tyle czasu walki i poświęcenia nie może iść na marne tylko z powodu braku łapki.
Prosimy, przyjdź i pokochaj Herę. Tylko Ty możesz uratować jej życie!

SZUKAMY DOMU TYMCZASOWEGO LUB STAŁEGO. Raczej bez innych zwierząt,

kontakt w sprawie adopcji: 579-634-187

Wszystkie operacje Hery i leczenie wyszły ponad kilka tysięcy. To ogromne pieniądze. Gdyby ktoś chciał wspomóc Herę w dalszej walce, może przeznaczyć dowolny datek. Za każdą, nawet za najdrobniejszą kwotę dziękujemy z całego serca. Zachęcamy również do adopcji wirtualnej.

Konto bankowe Towarzystwa OTOZ Animals Oddział Oświęcim:
PKO BP SA O/ Oświęcim 73 1020 2384 0000 9502 0091 8698
Konto bankowe Towarzystwa OTOZ Animals Oddział Oświęcim dla przelewów zagranicznych:
PL 73 1020 2384 0000 9502 0091 8698 SWIFT: BPKO PL PW

Serdecznie dziękujemy restauracji „MEZZANINE RESTAURACJA & CAFE” oraz Pani Gabrieli za wirtualną adopcję Hery 🙂