OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Gonzo

15 lipca 2016

Adoptowany przez sympatyczną panią z Trzebini. Dziękujemy!

Gonzo, niewidzialny kot. Drugi rok w schronisku. Ani jednego telefonu w sprawie jego adopcji, ani jednej osoby zainteresowanej tym wspaniałym kocurkiem. Do schroniska co roku trafia kilkaset kociąt, większość znajduje swoje domki. Niestety część kotów zostaje w schronisku na długo, zbyt długo, czasem na zawsze. Gonzo wydaje się być jednym z nich. Jednym z tych, które z niewiadomego powodu nigdy nie dostają swojej szansy, które są niewidoczne, nikt nie zwraca na nie uwagi, które z czasem tracą nadzieję, poddają się a potem po cichutku odchodzą. Gonzo nie zasługuje na taki los. Jest wspaniałym kotem, potrafi kochać choć na pierwszy rzut oka nie widać tego po nim. Jest płochliwym kotkiem, boi się nowych ludzi, boi się nagłych ruchów, hałasu. Kuli się wtedy lub ucieka wysoko na półeczkę, gdzie ma swój azyl i gdzie nie dosięgnie go nikt.
Jest jednak taki moment, kiedy Gonzo zamienia się we wspaniałego miziaka, wygina grzbiecik do głasków, mruczy i łasi się. Wystarczy dać mu chwilkę, dłuższą chwilkę, aby mógł przekonać się, że nic mu nie grozi, że człowiek nie chce go skrzywdzić. Wystarczy dać mu do jedzonka coś dobrego, Gonzo odbiera to jako gest przyjaźni i z chęcią pozwala się pomiziać.
Czy ktoś zechce odmienić smutny los tego cudownego kocurka?

Zachęcamy gorąco do adopcji kociąt w parach,ma to wiele korzyści;min kot ma towarzystwo własnego  gatunku,kompana do zabawy a my spokojne sumienie kiedy zostawiamy pupila samego w domu.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

Płeć; kocurek
Wiek;ur ok 02.06.2016
Umaszczenie;biało-czarny
Rasa;europejska
Odrobaczenie/odpchlenie;tak
Szczepienie; tak
Sterylizacja/kastracja;tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Gonzo” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę, w postaci suchej karmy Royal Canin ( 400 gram), saszetkę mokrej karmy Royal Canin, pojemnika z miarką do suchej karny, pluszową myszkę do zabawy, nalepkę na samochód „kot w aucie”, książeczkę edukacyjną itp