OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Fiszka

30 listopada 2016

Znalazła dom 🙂

Fiszka i jej siostra Florka zostały zgłoszone do naszego oddziału przez Strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej w Oświęcimiu,za co im serdecznie dziękujemy 🙂 Nie wiadomo w jaki sposób kocięta pojawiły się za budynkiem straży,przez 3 dni Strażacy słyszeli pomiaukiwania ale nie mogli zlokalizować kociaków.Kiedy kocia mama długo nie wracała,zdesperowane,przerażone i głodne w końcu zdecydowały się pokazać.Kiedy przyjechaliśmy na miejsce,ujrzeliśmy dwie małe wycieńczone bure kuleczki, jedna koteczka ostatkiem sił próbowała uciekać ,druga się całkowicie poddała.Wystraszone ,zapchlone,brudne i głodne trafiły do domu tymczasowego,odkryliśmy że koteczki z głodu ssały sobie nawzajem brzuszki 🙁 Florka i Fiszka doszły do siebie ,nabrały ciałka ,to radosne,skore do zabawy cudne buraski.Są gotowe do zamieszkania w swoim własnym prawdziwym i jedynym domku.Bardzo byśmy chcieli aby dziewczynki do adopcji poszły razem. Fiszka jest nieco bardziej nieśmiała niż siostra ,lubi drapanie za uszkiem,mruczy wtedy rozkosznie ale jest typowym kocim indywidualistą,nic na siłę.Z Florką tworzą świetny duet i nawzajem się uzupełniają.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kotka
wiek: ur. ok. 08.2016r.
umaszczenie: bure
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: tak

 

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Fiszka” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.