OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Figiel

10 lipca 2017

Adoptowany przez sympatyczną rodzinę z Warszowic. Dziękujemy 🙂

Figiel trafił do nas wraz z czwórką swojego rodzeństwa. Wszystkie trafiły do schroniska jako małe puchate kocięta. Z wyglądu piękne jak każdy inny kociak, jednak z uwagi na ich płochliwość nikt nigdy nie chciał dać im szansy, nikt nie pokochał, nie przygarnął. A przecież to nie ich wina, że boja się człowieka. Gdyby tylko ktoś zechciał poświęcić im czas, pokazać, że człowiek potrafi być dobry, kociaki z pewnością szybko nabrałyby zaufania i stały pieszczochami. Kociaki czekają na swoją szansę już bardzo długo, jednak nie tracą nadziei i każdego dnia wypatrują swojego upragnionego opiekuna.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kocurek

Wiek; ur 04.2017

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie;tak

Szczepienie; tak

Sterylizacja/kastracja;tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Figla” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.