OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Fargo

10 grudnia 2019

Fargo został adoptowany przez rodzinę z Katowic, dziękujemy. 🙂

 

FARGO pies w rozmiarze XXL, w typie Cane Corso, choć na pierwszy rzut oka wygląda jak ogromny Labrador. To przyjaźnie nastawiony do ludzi, bardzo silny i energiczny pies. Szukamy dla Fargo domu z ogrodem i w miarę wysokim ogrodzeniem. Fargo nie zostanie wydany na łańcuch ani do kojca, ma być członkiem rodziny, towarzyszem a nie żywym alarmem. Z uwagi na jego rozmiar i energię szukamy dla niego doświadczonych właścicieli. Nie zostanie też wydany do rodziny z małymi dziećmi. Fargo lubi sie bawić, podskakiwać i podgryzać, nie świadomy swej siły mógłby przez przypadek zrobić małemu dziecku krzywdę. Najlepiej aby był psim jedynakiem, nie znamy stosunku Fargo do kotów i innych zwierząt. W przypadku posiadania innego psa, konieczne będą spacery zapoznawcze. Bedzie wymagał od swojego nowego właściciela trochę pracy i konsekwencji. Bardzo gorąco polecamy Fargo do adopcji.

 

płeć: samiec
wiek: ur.ok.2015r.
odrobaczenie: tak
kastracja/sterylizacja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak

waga: około 50kg

 

Kontakt: 692-877-699, 880-289-576,  696-321-132

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Fargo” i oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie może

sz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ