OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Emilka

5 sierpnia 2022

 

Całe życie była bezdomna.  Bezimienna, niezauważona przez nikogo. Trafiła do nas na leczenie jako kot wolnożyjący,  ale poznając bliżej jej charakter, nie mieliśmy serca wypuścić jej z powrotem w miejsce bytowania. Jest łagodną, spokojną koteczką.  Wystarczy delikatne dotknięcie jej główki, a od razu zaczyna się tulić i mruczeć. Przykre, że tyle lat mieszkała na ulicy. Czy uda się znaleźć kochający dom dla Emilki?

Telefon w sprawie adopcji: 692 877 699 kontakt w godz. 8-16, gdybyśmy nie odebrali prosimy o wiadomość SMS „adopcja Emilka ”

Warunkiem adopcji w przypadku mieszkania w bloku są osiatkowane okna/balkon

płeć: samica
wiek: ur.ok. 2014 r.
odrobaczenie: tak
kastracja/sterylizacja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/