OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Dżeki

12 maja 2019

Dżeki to wspaniały, bardzo kochający człowieka pies. Pomimo tego, że nie jest pierwszej młodości ma bardzo dużo energii i radości w sobie. Dżekiego pyszczek wygląda nieco inaczej niż od innych psiaków, na jego nosie widać dość sporą bułe. Pierwsza diagnoza nowotwór… Jednak po konsultacji z innym lekarzem, po zrobieniu biopsji i innych badań okazało się, że jest to bardzo silne zapalenie. Psiakowi owszem przeszkadza to trochę ale nie sprawia bólu. Jest w trakcie leczenia antybiotykami i mamy nadzieje, że w większym stopniu nosek się zagoi. Gdyby tylko znalazł się dla niego kochający domek… My postaramy się pokrywać koszt leczenia. Dżekuś kocha ludzi całym swoim serduszkiem. Serdecznie zapraszamy do schroniska aby zobaczyć psiaka!!

płeć: samiec
wiek: ur. ok 2010
odrobaczenie: tak
szczepienia: brak
kastracja/sterylizacja: brak
chipowanie: tak
waga: około 10 kg

Kontakt: 692-877-699, 880-289-576, 696-321-132

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Florka” i oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ