OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Dyzio

23 lipca 2015

Adoptowany przez wspaniałą rodzinę 🙂 Dziękujemy 🙂
Wcześniejszy wpis:
Taki maleńki, kochany psiak z bardzo ciężkim i smutnym życiem. Już kilka lat czeka na nowy dom. Dyzio to bardzo wesoły piesek. Pięknie chodzi na smyczy i utrzymuje czystość. Niestety już dwa razy wrócił z adopcji… tylko dlatego, że podsikiwał 🙁 A przecież on nie wie, że mu nie wolno… po jednym dniu nie wie, że to miejsce to będzie  nowy dom

Szukamy dla Dyzia domku, w którym zostanie otoczony należytą opieką. Nie koniecznie musi spać w sypialni. Jeśli ktoś boi się zniszczeń, czy posikiwania, to legowisko Dyzia może być nawet w przedpokoju. Właściwie on nawet nie potrzebuje legowiska … zdecydowanie będzie zadowolony nawet ze starego kocyka… Czy 3 zimy to nie za dużo na takiego maleńkiego pieska? Dyzio uwielbia kontakt z człowiekiem. Gdy sprzątamy w boksie kładzie się na  plecy i czeka na głaski po brzuszku. Naprawdę zasługuje  na nowy wspaniały dom! Prosimy o adopcję Dyzia.

wiek: ur.ok. 2010r.
odrobaczenie: tak
kastracja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak
waga: około 7kg

Potencjalny opiekun, adoptujący psa może skorzystać

z bezpłatnego spotkania z dogoterapeutą i instruktorem szkolenia psów- Dariuszem Czyżyckim, który chętnie udzieli porad odnośnie adaptacji, szkolenia i zachowań psa.

Tel.kontaktowy w sprawie adopcji:

880-289-576   W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja psa Dyzia” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.