OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Drako

16 czerwca 2018

Drako, Dyzio, Dragon – kociaki znalezione zostały na śmietniku. Tak, na śmietniku. Ot tak, po prostu ktoś postanowił pozbyć się ich. Zabrał trzy bezbronne maluszki do pojemnika i „wysypał” je do osiedlowego kosza na śmieci. Kociaki nie potrafiły się wydostać. Mogło się to zakończyć tragicznie, na szczęście ktoś usłyszał głośny płacz kociaków i powiadomił nas. Kociaki są już bezpieczne, były bardzo zmęczone. Przez pierwszy dzień tylko spały i spały. Nie wiadomo jak długo były w koszu i jak długo trwała ich rozpaczliwa walka o wydostanie się z tej śmiertelnej pułapki. Dziś kociaki są już wypoczęte, odkarmione, czyściutkie – gotowe na nowe domki.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kocur
Wiek; ur 03.2018
Rasa; europejska
Odrobaczenie/odpchlenie; tak
Szczepienie; nie
Sterylizacja/kastracja; nie

Tel w sprawie adopcji: 694-729-784 lub 784-366-841

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią „adopcja Drako” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.