OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Doris

25 września 2017

Doris to wspaniała, kontaktowa kotka. Za każdym razem nadstawia grzbiecik do głaskania, pcha główkę pod rękę żeby tylko otrzymać porcję pieszczot. Wyciąga łapki przez kraty i prosi o odrobinę uwagi, chciałaby się bawić i przytulać a nie siedzieć za kratami. Doris będzie idealną kotką do domu z dziećmi, jest łagodna, miziasta i delikatna. Prosimy o domek dla niej.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!
Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kotka

Wiek; ur ok. 2013r.

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie;tak

Szczepienie; tak

Sterylizacja/kastracja;tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Doris” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.