OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Czikita

16 września 2018

Czikita znalazła dom, dziękujemy. 🙂

Wspaniała, niezwykłej urody kotka ceniąca sobie swobodę i niezależność. Czasami wyciągnie pazurki podczas głaskania, może to być spowodowane prawdopodobnie jakąś traumą z przeszłości. Jeśli jednak komuś zaufa, to na pewno całkiem się zmieni i odda całe swoje serce. Czikita potrzebuje cierpliwego opiekuna, który rozumie charakter i potrzeby kota. Większość dnia Czikita sobie leży. Raczej nie przepada za zabawami, chociaż jest bardzo ciekawska 🙂 Mamy nadzieję, że jej wspaniały wygląd sprawi, że ktoś ją pokocha mimo wszystko.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kotka
wiek: ur. 2015r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: tak

Tel. w sprawie adopcji: 692-877-699

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Czikita” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość. Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.