OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Chico

16 czerwca 2018

Siedzi w schronisku już kilka miesięcy. Miał zaledwie ponad miesiąc, gdy do nas trafił. Nikt go wtedy nie chciał… minęły 3 miesięce i dalej go nikt nie chce. Chyba tylko dlatego, że jest zwykłym, czarnym kocurkiem 🙁 Bo charakter to on ma wspaniały. Bardzo towarzyski. Ogromny miziak. Chętnie zaczepia człowieka i chętnie się z nim bawi. Prosimy o domek. Zbyt długo siedzi już w schronisku 🙁

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kocur
Wiek; ur 04.2018
Rasa; europejska
Odrobaczenie/odpchlenie; tak
Szczepienie; tak
Sterylizacja/kastracja; nie

Tel w sprawie adopcji: 579-634-187

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Chico” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.