OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Bunia

15 września 2019

Tak ciężko sobie wyobrazić, co teraz czuje ta kicia… Po 10 latach w domu, u boku kochającego człowieka, trafiła nagle do schroniska 🙁 Kicia zupełnie nie rozumie sytuacji, w której się znalazła – obcy ludzie, inne koty i mnóstwo zapachów… W powietrzu unosi się smutek i samotność. Bunia najbardziej ze wszystkich kotów potrzebuje swojego domu.

płeć: kotka
wiek: ur. ok. 2008r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: tak

Tel.kontakt. w sprawie adopcji: 692-877-699 lub 518-658-154

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Bunia” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ