OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Bielinek

15 maja 2020

Bielinek to bardzo sympatyczny kocurek, który trafił do schroniska po śmierci swojego właściciela. Jest spokojny i ciągle zabiega o względy człowieka. Bardzo stresuje się obecną sytuacją, dlatego mamy nadzieję, że szybko uda się znaleźć dla niego kochający i odpowiedzialny domek. Jest bardzo łagodny w stosunku do ludzi.

płeć: kocurek
wiek: ur. ok. 2017 r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: wkrótce

Tel.kontakt. w sprawie adopcji: 518-658-154 , 692-877-699

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Bielinek” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ