OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Beza

1 czerwca 2019

Beza nie ma żadnych szans na adopcje, ale nadzieja umiera ostatnia, więc próbujemy. Jest u nas od kilku miesięcy i wciąż boi się człowieka. Jaki los ją czeka? Całe życie spędzone w schronisku… Nikt przecież nie chce strachliwego kota, który nie przyjdzie się pomiziać. Beza robi postępy, już nie ucieka w panice przed człowiekiem, tylko siedzi i czeka, co się wydarzy. Szukamy cierpliwych ludzi, którzy uratują tą śliczną kicie. Nie zasługuje na taki los… Nikt właściwie nie zasługuje.

płeć: kotka
wiek: ur. ok. 2019 r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak

szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: tak

Tel.kontakt. w sprawie adopcji: 692-877-699 lub 518-658-154

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Beza” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ