OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Beethoven i Puszek znalazły jeden , wspólny, cudowny dom!

8 grudnia 2014

Dzień 13 stycznia 2015r okazał się jednym z szczęśliwszych dni jakie zdarzają się w Schronisku 🙂 Oba pieski znalazły jeden, cudowny dom, wspaniałych kochających nowych opiekunów i rozpoczęły nowe życie 🙂

Wcześniejsze opisy:

Oba psiaki przebywają w schronisku. Szukają wspólnego domku ze względu na fakt, że są ze sobą bardzo zżyte. Mimo różnej wielkości gabarytowej idealnie się uzupełniają. Są prawdziwymi przyjaciółmi i pogodnymi towarzyszami. Bardzo pojętne, grzeczne i spokojne. Puszek nieco bardziej energiczny i wesoły.
Zachęcamy do adopcji obu psiaków.

Wcześniejszy wpis:
PILNIE szukamy domu dla dwóch łagodnych psów, które wkrótce staną się bezdomne. Opiszemy krótko ich historię, która mamy nadzieję sprawi, że ktoś zechce im pomóc.
Betowen i Puszek mieli swój dom, swoją rodzinę, swoje miejsce na ziemi. Oba psiaki trafiły do tego domu nie bez powodu. Miałyby być przyjaciółmi, wiernymi towarzyszami i lekarstwem na całe zło. I tak też się stało..
Psy były przez wszystkich kochane, rozpieszczane, chodziły na długie spacery, nigdy nie brakowało dla nich miejsca w domu, a miska zawsze była pełna.
Nadeszły smutne chwile. Nagle jakby spadło tak wiele problemów i choroba Pana, która zaczęła zmieniać życie wszystkich domowników. Ciężki czas i następnie śmierć. Pani została sama z bólem po stracie ukochanej osoby, problemami i chorym dzieckiem. Sytuacja życiowa i finansowa diametralnie się zmieniła i zmusiła ją do zmiany miejsca zamieszkania. W wynajmowanym, jednopokojowym mieszkaniu nie można trzymać psów..
Niewiele mamy czasu. Psy nie mogą zostać zabrane do mieszkanie i w domu też pozostać nie mogą.
Właścicielka z ciężkim sercem zmuszona jest je oddać. Wiemy, że w tak krótkim czasie nie mają szans na wspólną adopcję, więc wraz z dotychczasową Panią Betowena i Puszka PROSIMY o dom dla tych psiaków. Chociażby tymczasowy.
Betowen ma 6lat a Puszek 4. Oba psiaki są łagodne, przyjazne, mogą trafić do domu z dziećmi..
KTO POMOŻE?:(
Kontakt w sprawie adopcji 500 – 404 – 996, 691 – 485 – 682, 698 – 024 – 633.