OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Bercik

9 kwietnia 2023

Bercik to malutki, psi seniorek szukający domu! Jest bardzo grzeczny, ułożony, zachowuje czystość, uwielbia spędzać czas w obecności człowieka. Bercik trafił został znaleziony na ulicy w bardzo złym stanie, pod naszą opieką przeszedł zabieg usunięcia guza w pachwinie oraz jak się okazało został w przeszłości również postrzelony co skutkowało śrutem obecnym w jego ciałku… Strasznie nam przykro gdy tylko pomyślimy co ten malutki psiak musiał przeżyć. Na szczęście z Berciku została nadzieja i miłość do człowieka!

Wirtualnym opiekunem Bercika jest Pani Natalia, dziękujemy!

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/

Telefon w sprawie adopcji: 692 877 699 kontakt w godz. 8-16, gdybyśmy nie odebrali prosimy o SMS „adopcja Bercik ”

płeć: samiec
wiek: około 10 lat
odrobaczenie: tak
kastracja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak
waga: około 6 kg