OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Benio

26 lipca 2019

Benio to jeden z najbardziej wrażliwych psów, jakie mieliśmy okazję poznać. Czule przyjmuje każdy dotyk, każdą chwilę spędzoną z człowiekiem. Na spacerze potrafi się zatrzymać i wciskać mordkę na kolana. Jak już kogoś pokocha, to tak na całe życie. Nie wiemy, jak pies z kanapy poradzi sobie w zimie w schronisku… strach pomyśleć  My będziemy w ciepłych domach, a on będzie drżał przez całą noc, by ogrzać swoje drobne ciałko. Benio jest malutkim pieskiem, potrzebującym spokoju i miłości. Czasami zbytnio sie ekscytuje, gdy wychodzi na spacer, ale jest to chwilowe i na pewno w kochającym domku szybko nauczy się zasad. Generalnie to kochany, kilkuletni psiak. Przyjdź do schroniska, poznać Benia i go pokochaj.

 

wiek: ur. ok. 2015r.

odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 10kg

Kontakt: 692-877-699, 880-289-576

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Benio” i oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie może

sz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ