OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Bella i Sebastian

27 września 2017

Koty do adopcji TYLKO RAZEM!!!!

Bella i Sebastian to młode dzikuski, nie miały zbyt dużo kontaktu z człowiekiem. Nowy właściciel będzie musiał z nimi dużo pracować, aby zdobyć ich zaufanie.
Bella (szara kotka) jest tą odważniejszą połówką, szybciej przełamuje bariery. Podchodzi do ręki, żeby porwać smakowity kąsek, czasem pozwala się lekko pogłaskać, czasem się rozmruczy, ale gwałtowne ruchy płoszą ją.
Sebastian (czarny kocurek) jest zależny od Belli. Ona jest jego przewodniczką, ona wskazuje mu drogę, uczy go jak radzić sobie z ludźmi 😉 Sebastian bierze z niej przykład i chociaż jest od siostry dużo bardziej płochliwy to stara się nadrabiać braki w socjalizacji. Pozwala się pogłaskać podczas jedzenia, czasem nawet zaczyna wyginać grzbiecik, ale płoszy się na każdy dźwięk lub ruch człowieka.

Kotki są nierozłączne dlatego wydamy je do adopcji tylko w parze. Nie ma możliwości adopcji tylko jednego z nich. Koty nie nadają się do domu z dziećmi. Szukamy dla nich doświadczonych opiekunów, kocich koneserów. Obydwa kotki są już po zabiegu sterylizacji/kastracji.

Koty przebywają w domu tymczasowym w Płazie koło Chrzanowa.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

Płeć; kotka (szara) i kocur (czarny)
Wiek; ur. marzec 2017
Rasa; europejska
Odrobaczenie/odpchlenie; tak
Szczepienie; tak
Sterylizacja/kastracja; tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Bella i Sebastian” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kotów wyłącznie z własnym transporterem.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę, w postaci suchej karmy Royal Canin ( 400 gram), miski i kocyka.