OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Bandziorek

31 maja 2018

Adoptowany przez sympatyczną panią z Oświęcimia. Dziękujemy!

Bejbe, Batman i Bandziorek, to wspaniała trójka kochanych urwisów. Na pierwszy rzut oka kociaki są identyczne, jednak każdy z nich ma zupełnie innych charakter. Bejbe to prawdziwa dama, spokojna, delikatna. Urodzona po to, by ją podziwiać 🙂 Batman, również spokojny, jednak odrobinę bardziej skryty. Bandziorek to prawdziwy urwis, ciężko mu usiedzieć w jednym miejscu.
Cała trójka maluchów to wspaniałe miziaki, w pełni oswojone. Szukamy dobrych domków 🙂

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kocur
Wiek; ur 03.2018
Rasa; europejska
Odrobaczenie/odpchlenie; tak
Szczepienie; nie
Sterylizacja/kastracja; nie

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Bandziorek” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.