OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Bambi

27 kwietnia 2019

Bambi znalazła domek 🙂

Bambi to wspaniała, młoda, miziasta kotka. Uwielbia pieszczoty, ciągle się ich domaga. Można ja głaskać bez końca, Bambi nigdy nie ma dość, sama wskakuje na kolana i zaczepia, żeby ją pomiziać 🙂 Jest zupełnie bezproblemowa, nie ma w niej cienia agresji wobec ludzi ani innych zwierząt. Świetnie dogaduje się z innymi kotami oraz psami. Jest grzeczna i łagodna, zadbana, utrzymuje czystość. Z natury ciekawska i wszędobylska, lubi zwiedzać wszelkie zakamarki w domu. Szukamy dla Bambi domu niewychodzącego z zabezpieczonym balkonem.

Bambi przebywa w domu tymczasowym w Babicach k. Oświęcimia.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!
Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

płeć: kotka
wiek: ur. ok. 06.2016r.
umaszczenie: bure
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienie: tak
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 736 912 082 lub 880 289 576

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Bambi” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

 

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ